Malíři Brno, naši partneři při malování na Moravě

V rámci našich služeb provádíme malířské a natěračské služby po celé ČR. S ohledem na to, že díky naší mnohaleté praxi často realizujeme zakázky většího rozsahu, spolupracujeme také s lokálními odbornými malířstvími. V rámci zakázek na Moravě se jedná například o společnost Malířství Procházka, ve Slezsku dále spolupracujeme se společnosti Malířství Indrák. Disponujeme moderní technikou a jsme schopni většinu zakázek realizovat ve výrazně kratším čase než je tomu u konkurence. Významnou mírou tomu pomáhá také právě zmíněná spolupráce s externími firmami.

Kalkulace dopředu je samozřejmostí

Za dobu naší praxe jsme se naučili se maximálně přizpůsobovat klientům. Návštěvu technika tak nabízíme ZDARMA, stejně jako naši kolegové v Brně a Ostravě. Sestavení rozpočtu je také ZDARMA, tedy vždy víte dopředu přesně za co platíte. Tento systém aplikujeme při malých i velkých zakázkách, je nám jedno zda jedem malovat malý byt či stříkat konstrukci velké haly. Každá zakázka je pro nás výzvou a rádi přeneseme svoje zkušenosti do praxe. Snažíme se provádět špičkovou práci a výsledkem jsou spokojení klienti, kteří si nás dále doporučují.

Malířství Brno

Poradíme jakou barvu pro malování zvolit

Výsledný efekt z malování je vždy založen na kvalitách malíře, ale rovněž na zvoleném typu a odstínu barvy. Máte-li speciální požadavky na odstín, rádi Vám potřebný odstín namícháme. Každé prostoty si také žádají použití různých druhů barev. Na trhu jsou rzí moderní barvy, do dětských pokojů například pastelové magnetické, do vlhkých prostor speciální protiplísňové, máme to také různé stěrky a štuky či jejich imitace. Pokud máte zájem zjistit co vše trh nabízí, stavte se do většího hobby marketu či lokální prodejny barev. Brno, Praha i Ostrava jsou těchto prodejen plné a rádi Vám poradíte také v lokálním menším malířství například v okresním městě. Pokud si potřebujete informace utřídit, zavolejte nám a rádi poradíme.

Máme za sebou stovky referencí

Na našem webu prezentujeme menší galerii, kde lze shlédnout výběr ukázek našich realizací. Disponujeme opravdu širokým rozsahem služeb a mnoho malířských společností si nás objednává jako subdodávku pro vlastní realizace. Proto je otisk naší práce kromě Prahy vidět nejčastěji také v Brně. Dlouhodobě spolupracujeme developery, pronajímateli kancelářských prostor, stavebními firmami, stěhovacími firmami i realitkami.