Malíři pokojů Praha – zákazník na prvním místě

Rádi byste si nechali vymalovat byt či dům? Kde hledat spolehlivého partnera? Vyzkoušejte naši nabídku.

 

Jsme malíři pokojů Praha. V České republice působíme již více než 14 let a jsme ryze českou stabilní společností. Zabýváme se malířskými a natěračskými pracemi a působíme především v Praze a jeho okolí. Na přání tak vyjíždíme až do vzdálenosti 30ti kilometrů. Kromě malování a natírání nabízíme také lakýrnické práce, lepení tapet, speciální techniky a úklid po práci. Volat nám můžete od 8 do 20 hodin o víkendech i svátcích. U každé objednávky můžete získat také několik bezplatných služeb jako je dopravné po Praze zdarma, konzultace na místě, vypracování cenové nabídky a návrh nejlepšího řešení podle zadaných požadavků. Při malování a natírání používáme pouze nejkvalitnější barvy značek jako je Primalex, Dulux, Het, Zerro, JUB, Balakom, Bondex, Eternal, Johnstone nebo Hammerite.

 

Maximální spokojenost zákazníka

 

Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka a 100% odvedená práce. Za námi stojí mnohaletá zkušenost v oboru a náš tým plně kvalifikovaných stálých zaměstnanců, kteří jsou pravidelně školeni v moderních trendech a technikách. Můžeme tak garantovat maximální kvalitu a přísné dodržování předepsaných norem a standardů.

 

Co děláme

 

Co všechno děláme? Jaké služby jsou v naší nabídce? Jako malíři pokojů Praha nabízíme malířské, lakýrnické a natěračské práce, dále lepení tapet, speciální techniky a úklid po práci. Zajišťujeme také kompletní přípravu podkladu od seškrábání starých nátěrů a vyplnění spár až po protiplísňové, izolační, penetrační a antikorozní nátěry. Nabízíme také speciální techniky jako jsou antické zeminy florentské, variopaint nebo benátské štuky.

 

Kde pracujeme

 

Naše služby nabízíme do všech typů prostor, komerčních, veřejných i soukromých. Pracujeme i ve zhoršených světelných nebo prašných podmínkách nebo stísněných prostorách. Nebojíme se úzkého schodiště ani špatně dostupného sklepa. Vymalujeme vám garáž, kancelář, běžný panelákový byt, dílnu, firemní provozovnu i skladiště. Při natěračských pracech pracujeme také na střechách nebo na lešení při natírání fasád nebo opláštění větších budov.

 

Průběh realizace

 

Jak probíhají samotné práce? Na co se připravit? Po objednání nezávazné a bezplatné prohlídky místa realizace přijedeme na určené místo a vše podrobně prodiskutujeme. Navrhneme vám řešení vašeho problému a předložíme cenovou kalkulaci. Po souhlasu s podmínkami můžeme ihned rezervovat termín malování či jiných potřebných prací. Před samotným malováním vždy provedeme šetrné sestěhování nábytku a jeho bezpečné zakrytí včetně podlah vhodnými malířskými foliemi. Jakmile všechny práce dokončíme, náš tým malíři pokojů Praha provede finální úklid a uvede místnost do původního stavu.

 

Líbí se vám naše služby? Potřebujete se zeptat na nějaký specifický problém? Nebojte se a kontaktujte nás. Rádi vám s čímkoliv poradíme a navrhneme řešení přesně pro vás.