Proč si půjčit dodávku z naší půjčovny

Možná disponujete vlastním autem. A možná se toho do něj i hodně vleze. Občas se ale najdou chvíle, kdy potřebujete převézt velké množství věcí, nebo dokonce i něco objemnějšího. Něco, co se do vašeho auta nevleze. V tuto chvíli jsme tu my, Rentcar Otrokovice. Jsme spolehlivá půjčovna dodávek, která má nejednu výhodu pro vás, své klienty. A proč byste si měli zvolit právě nás?

Provozní dobu jsme přizpůsobili vám

Naše běžná provozní doba je od sedmi do dvaceti hodin. A to po celý týden. Jestliže však potřebujete zapůjčit dodávku i v jinou denní dobu, protože klasická provozní vám nevyhovuje, stačí, když se s námi dohodnete. Nemluvě o tom, že všechny dodávky mají v ceně asistenční službu, která funguje nepřetržitě.

Půjčovna dodávek Otrokovice

Nemusíte mít strach, že přeplatíte

Hodně osob má strach z toho, kolik za půjčení dodávky zaplatí. Přeci jen – představí si půjčení dodávky, poté cenu benzínu a jsou zděšeni představou ceny, kterou si myslí, že budou muset zaplatit. U nás, v Rentcar Otrokovice, jsou však na prvním místě právě naši klienti, zejména pak spokojení klienti. Proto všechny dodávky i užitkové vozy půjčujeme za takovou cenu, která nezruinuje váš rozpočet. Nejen proto za sebou máme spokojené a vracející se klienty, jak z Otrokovic a Zlína, tak i z okolí.

Technický stav našich dodávek je více než uspokojivý

Máte strach z toho, že by vám jinde půjčili dodávku, která by byla ve špatném stavu? U nás se toho bát nemusíte. Dbáme na to, abyste se k nám v případě nutnosti rádi znovu obraceli, k čemuž by po špatných zkušenostech nedošlo. Proto dbáme na to, aby byla všechna naše vozidla v perfektním technickém stavu.

Půjčíme vám i nejrůznější vybavení

Mnozí z nás kromě samotné dodávky potřebují i nějaké vybavení navíc. A to například stěhovací vozík, transportní kurty, ale také rudlík. Stačí se nás zeptat a uvidíme, jak a s čím vám budeme moci pomoct.

Dálniční známka je samozřejmost, navigace pak na požádání

Je jasné, že pokud se stěhujete na delší vzdálenost, nebo pokud používáte naše vozy k pracovním účelům, jízdě po dálnici se nejspíše nevyhnete. Proto jsou úplně všechny naše dodávky opatřeny dálniční známkou pro celou Českou republiku. Jestliže si nejste jisti trasou, jíž pojedete, můžeme vám za poplatek padesáti korun na den půjčit i navigaci. Jako malý dárek od nás dostanete i jeden energetický nápoj.

Nemusíte mít strach, že pojedete v jedné velké reklamě

Mnohé firmy se na sebe snaží upoutat pozornost všech kolem sebe. A proto není divu, když jsou jejich dodávky či auta polepena nejrůznějšími reklamami. My se však rozhodli, že se této cestě vyhneme a půjčíme vám dodávky, které nejsou nijak polepeny. Díky tomu budete moci naše dodávky používat i ke svému podnikání.