Půjčovna lešení

Firma RUDOLF lešení s.r.o. se věnuje kompletní dodávkou lešení, bednění a stavebních výtahů již od roku 1990. Za tuto dobu se stala jednou z největších lešenářských firem ve Zlínském kraji.

Společnost disponuje kapacitou 100 000 metrů čtverečních lešení. V rámci firmy provozuje samostatnou divizi půjčovny lešení, bednění, stavebních výtahů, hliníkových a schodišťových věží, hliníkových žebříků, shozů na suť, mobilního oplocení, přívěsných vozíků, konzolových vrátků, skladových kontejnerů, ponorných vibrátorů atd. Nedílnou součástí je také prodej náhradních dílů k lešení a bednění. Dále se zabývá výrobou štípaného dřeva, přepravních palet a lešenářských podlážek.

Nejen půjčovna lešení, ale i další činnosti firma nabízí. Jde o prodej štípaného palivového dřeva Zlín, Fryšták, včetně dovozu na místo určení a skládky hydraulickou rukou. Palivové štípané dříví je již nařezáno, naštípáno a nachystáno do předem připravených přepravních zálohovaných palet. Palivové naštípané dřevo dopravujeme po celém Zlínském kraji. Firma disponuje i širokým vozovým parkem, takže nabízí i autodopravu