Rekonstrukce bytu Brno a bytového jádra

Uvažujete o rekonstrukci bytu? Je Váš interiér po těch letech již zastaralý a chtěl by oživit? Nevíte si rady, jaké trendy jsou v dnešní době aktuální a moderní? Pokud tedy plánujete takovouto přestavbu, tak například na rekonstrukce bytového jádra Brno je tu firma Alfavertical s.r.o. Tato stavební firma nabízí komplexní služby v oboru rekonstrukce bytového jádra Brno a rekonstrukce bytu Brno. S ohledem na nespočet zkušeností v tomto oboru a neustálého sledování nejnovějších trendů a technologií, Vám firma doporučí nejvhodnější variantu dispozice, materiálové provedení a etapizaci stavby nebo rekonstrukce.

Při rekonstrukci bytového jádra zajistí firma Alfavertical s.r.o. následující služby, a to vybourání bytového jádra a likvidaci odpadu, nové rozvody plynu, kanalizace a vody. Vyzdění nových příček, včetně montáže sádrokartonového podhledu například s vestavěným osvětlením.

V případě celkové rekonstrukce bytu je nabízena nová elektroinstalace, vodoinstalace, odpady, nové omítky, malba, nivelace a betonování podlah, pokládka podlah a montáže nových oken, parapetů a stínících systémů. Firma nabízí i řezání do panelu, tzv. změny dispozic bytu a jádrové vrtání betonu pomocí diamantových nástrojů.

Rozhodnete-li se pro služby firmy Alfavertical s.r.o., dostanete osobní konzultace zdarma, a to včetně zaměření a grafického návrhu.