Malíři Brandýs nad Labem

Kontakt

Žijete v Brandýsu nad Labem nebo zde provozujete firmu, kancelář či výrobní halu? Jste provozovatelem školy, restaurace, kina či nemocnice a potřebujete kvalitní služby v oblasti malování a natírání? Neváhejte nás kontaktovat. Provádíme veškeré malířské a natěračské práce jak v interiéru, tak exteriéru. Disponujeme potřebným vybavením i pro práce ve výškách. Jsme malíři Brandýs nad Labem a jsme vám plně k dispozici.

Jakým způsobem postupovat

Rozhodli jste se k malování Vaší domácnosti přizvat profesionální malířskou firmu? Pak už nic nestojí v cestě nás kontaktovat a dohodnout termín realizace zakázky. Jedná-li se o standardní malování, nebude zapotřebí počáteční prohlídka objektu. Náš kontaktní personál s Vámi probere detaily zakázky a navrhne možný termín malování. Za předpokladu, že Vaše prostory určené k malování budou atypické nebo vyžadovat větší úpravy, bude nezbytná návštěva našeho pracovníka u Vás doma, aby zakázku zhodnotil a přímo na místě si s Vámi ujasnil jednotlivé kroky a postupy.

Co je součástí objednávky

Ještě před samotným začátkem malířských prací provádíme zakrytí podlah a nábytku. Vaše podlahová krytina i předměty tak budou chráněny před zbytečným zašpiněním. Samozřejmou součástí námi poskytovaných služeb jsou drobné opravy omítky, zahlazení dírek po obrazech, ale i vyhlazení malých prasklin. Po kvalitně odvedeném malování nakonec vše po malování uklidíme a předáme Vám hotové dílo k Vaší maximální spokojenosti.

Můžete si doobjednat

Budete-li potřebovat nadstandardní služby v oblasti větších oprav omítky, naši malíři si s tím hravě poradí. Netrapte se strháváním starých tapet nebo seškrabáváním nerovností. Veškeré potřebné úkony zajistíme, i s plísní si poradíme. Dojde-li k havárii a budete potřebovat opravy a malování např. po vytopení, neváhejte nás kontaktovat. Naši malíři Brandýs nad Labem disponují potřebným vybavením ke stěhování nábytku a těžkých břemen. Rádi Vám pomůžeme s přesouváním i zakrýváním nábytku před malováním.

Poskytované služby Malířů Brandýs nad Labem

  • Malířské práce zahrnují nejen novou výmalbu, ale i odstraňování starých maleb.
  • Omítky a štuky skýtají opravy omítek, natahování omítek nových, štukování a zhotovování dekorativních omítek, dále protiplásňové nátěry a penetrace.
  • Staré tapety pečlivě odstraníme, stěny dokonale očistíme a provedeme lepení nových tapet nebo vytvoříme dekorativní nástřiky zdiva.
  • Příprava a úklid. Pracovní místo před zahájením malířských a natěračských prací připravíme, na závěr po sobě uklidíme.

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha