Malíři pokojů Praha 10

Kontakt

Pořiďte svým stěnám nový kabát. Opatřete je novou výmalbou. Kvalitní výmalba pokoje s vkusně zvolenými tóny barev, bude dokonalou vizitkou každého majitele nemovitosti. Chcete, aby byl výsledný efekt z malování ohromující? Obraťte se na naši profesionální malířskou firmu, která zaměstnává výhradně šikovné malíře pokojů s dlouholetou tradicí.

Malování pokojů pouhou výmalbou nekončí. Malování s sebou přináší mnoho dalších činností, jako je škrábání staré omítky, odstranění tapet, broušení omítek či tmelení prasklin a dolíčků. Tyto činnosti laik neprovede na takové úrovni, jako profesionál. Obraťte se proto na naše malíře pokojů na Praze 10. Přijedeme za vámi do městských částí: Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Záběhlice, Michle nebo Žižkov i do dalších částí Prahy.

Malujeme tyto prostory:

    • Byty, domy, nebytové prostory, komerční prostory
    • Chaty, chalupy, rekreační střediska, hotely, penziony
    • Školy, školky, herny,
    • Novostavby, sklady, sklepy, schodiště

Náš zákazník zná vždy cenu předem

Není nic příjemného, když zákazník dostane vyšší účet za provedené služby, než byl původně odsouhlasený. Toho jsme si v naší malířské firmě dobře vědomi. Proto se před zasláním cenové kalkulace náš specialista dostaví na místo realizace zakázky, kde projedná s majitelem nemovitosti postup, časový harmonogram, výběr barev a materiál. Až poté připraví cenovou kalkulaci. Pokud se rozhodnete pro naše služby, dorazí k vám náš tým malířů pokojů a pustí se do samotné realizace zakázky, dle předem schváleného harmonogramu. Nově vymalovaný byt předáme v perfektním pořádku.

vyhledávání: malíři pokojů Praha 10

Potřebujete vymalovat?