Malíři Praha

Kontakt

Poskytujeme kvalitní malířské práce v Praze. Specializujeme se na malování pokojů, bytů a nebytových prostor.

Nabízíme moderní malířské služby

Malování pokojů se má provádět jednou za tři až čtyři roky, v závislosti na tom, zda se v místnosti pohybují alergici, domácí zvířata nebo se topí v krbových kamnech.

Potřebují vaše pokoje dostat nový kabát? Odstraňte ze svého bytu alergeny a dopřejte si luxusní výmalbu od našeho Malíře Praha.

Malování pokojů se může zdát jako jednoduchý úkol, ale vyžaduje spoustu pravidel, které se nesmí během práce opomíjet. Každé malování se liší z hlediska povrchu stěn a stropů, účelu místnosti, zvolených barev, intenzity světla a rozmístění oken v místnosti.

Malíři Praha vám pomohou dosáhnout nejlepšího výsledku, který váš interiér oživí a dá mu moderní, svěží vzhled. Přenechejte své starosti spojené s malováním profesionálnímu malíři. Malíři Praha vymalují každý interiér i exteriér v centru Prahy i jejím nejbližším okolí.

Provádíme kompletní malířské práce pro domácnosti i firmy

  • malujeme interiéry bytů a domů
  • malujeme společné místnosti činžovních domů
  • provádíme výmalbu v nebytových prostorech, restauracích i školách
  • dáme nový nátěr vašich zdí v interiéru i exteriéru

Příprava místností na malování

Než se pustíme do samotného malování, sestěhujeme do středu místnosti nábytek, který zakryjeme malířskou fólií stejně tak, jako podlahy a další vybavení místnosti. Pro ochranu podlahy proti poškrábání používáme malířskou tkaninu, která je nepropustná a dokonale chrání povrch. Pomocí malířské pásky olepíme zárubně, vypínače a podlahové lišty. Používáme ji také při zakrytí dveří, oken a radiátorů. Tak dokonale ochráníme vaše vybavení interiéru od barev, které jsou v dnešní době otěruvzdorné a omyvatelné. Tím se z povrchu hůře čistí.

Příprava zdí na malování

Malování je složitý proces, který vyžaduje speciální úpravu zdí, před samotným nanášením nové barvy. Příprava zdí je tedy nejdůležitější fází celého malování a vyžaduje nejen praxi, ale také znalosti, jak daný podklad ošetřit. Od kvality provedené přípravy se odvíjí celý proces malování pokojů a výsledný efekt z celé práce. Naši malíři Praha jsou zkušení, vymalujeme vše dle požadavků klienta.
Stěny naši malíři Praha pečlivě očistí vlhkým hadrem. Pak přijde na řadu odstranění nepotřebných háčků a skob, oprava děr, prasklin a jiných poškození. V případě poškození zdí nikotinem, korozí nebo protečením vody, provádíme hlubší přípravy pro malování a to pomocí speciálních přípravků.

Penetrace je součástí malování

Pečlivě očištěné a vyspravené omítky napenetrujeme vhodnou penetrací, v závislosti na struktuře a povrchu stěn. Například u sádrokartonových stěn docílíme vysoké přilnavosti malby na povrch stropu nebo stěny.

Malování interiéru

Nakonec přichází na řadu samotné malování. K výmalbě používáme výhradně kvalitní malířské pomůcky a ověřené barvy. Pro použití barevných odstínů vám pomůžeme s výběrem vhodné barvy, popřípadě kombinaci barev do jednotlivých místností. Zkombinujeme bílou barvu s dalšími barvami, pro navození příjemné atmosféry, v závislosti na mnoha aspektech, jako je typ místnosti, využívání místnosti i světlo v místnosti. Standardně aplikujeme dvě vrstvy pro dokonalé zakrytí a jednu barvu, která zakryje zbylé šmouhy.

Finální úklid po malování

Malíř Praha si po každé své práci po sobě řádně uklidí. Proto po nás zůstane pouze čistý, svěží a moderně vymalovaný interiér. Pomůžeme vám přestěhovat nábytek zpět na své původní místo a nakonec předáme hotové dílo.

Malíři Praha jak objednat

Rozhodli jste se dát stěnám nový nátěr, ale přemýšlíte, jak malování pokojů zvládnete při pracovním vytížení? Přenechejte nám své starosti a objednejte si malíře Praha. Přijedeme k vám do všech částí Prahy i jejího nejbližšího okolí, pomůžeme vám vymalovat všechny pokoje vašeho domu v interiéru i exteriéru. Naši profesionální malíři dodají vašim stěnám zářivý vzhled a hygienickou čistotu, kterou ocení milovníci moderních interiérů i alergici.

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha