Malířské práce

Kontakt

Malířské práce u nás vykonávají pouze malíři s mnohaletou zkušeností v oboru. Naše kolegy si velice pečlivě testujeme, aby byli maximálně schopní, pečliví a dokázali si poradit i s nestandardními situacemi. V rámci malířských prací jdeme s dobou, pravidelně se školíme a navštěvujeme prezentace našich dodavatelů a obchodních partnerů. Díky tomu jsme schopni Vám nabídnout široké portfolio malířských prací a to vždy ve špičkové kvalitě. Provádíme běžné malířské práce, natěračské práce i lakování, ale jsme certifikovaní také pro používání stříkací techniky a běžně aplikujeme také speciální typy nátěrů, jako jsou nátěry protipožární, termoizolační, protiplísňové či antibakteriální.

 

Malířské práce

 

Malířské práce

 

Malířské práce

 

Malířské práce

Ceny stanovujeme individuálně

Výhodou spolupráce s námi je nezávazná a bezplatná návštěva technika i zpracování položkového rozpočtu zdarma. Na našem ceníku najdete orientační kalkulace jednotlivých malířských činností, ale přesnou kalkulaci jsme schopni vždy sdělit až po osobní návštěvě prostor, kde bude výmalba probíhat. Častokrát se stává, že jsou nutné opravy stěn, které nejsou na první pohled okem neprofesionála viditelné. Proto vždy doporučujeme, abyste vše probrali s naším technikem na místě realizace.

Spolupráce s námi dává klientům smysl v mnoha ohledech:

1. Kvalita práce:

Máme zkušenosti a znalosti v oboru a zaručujeme kvalitu a preciznost výsledného díla. Naše práce bude vypadat lépe a déle vydrží, než kdybyste malovali sami.

2. Časová úspora:

Profesionální malíř dokáže práci dokončit rychleji, než kdybyste malovali sami. Můžete se tak věnovat jiným důležitým věcem, aniž byste museli strávit celý víkend malováním.

3. Zdraví:

Malování interiéru může být dle použitých přípravků nebezpečné a škodlivé pro zdraví, pokud nejste vybaveni odpovídajícími nástroji a ochrannými pomůckami. Naši profesionální malíři však mají vše potřebné k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

4. Použití kvalitních materiálů:

Malířské práce vykonáváme vždy s použitím kvalitních nátěrových hmot a barev, které jsou odolné vůči opotřebení a vydrží déle, než levné alternativy.

5. Záruka kvality:

Na malířské práce poskytujeme zákonnou záruku a jsme odpovědní za případné nedostatky nebo chyby. Pokud něco není v pořádku, můžete se na nás obrátit.

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha