Antibakteriální nátěry

Kontakt

Velkým strašákem všech majitelů bytových i nebytových prostor jsou plísně tvořené vlivem špatného větrání a přebytečné vlhkosti v interiéru. Plísně jsou přitom velmi škodlivé pro organismus člověka a zároveň jsou velmi špatně odstranitelné, pokud se nezasáhne hned při jejich prvním výskytu.

Nechte si odborně pomoci s odstraněním všech druhů plísní a bakterií ze zdí od naší malířské společnosti Praha, která se specializuje na antibakteriální nátěry s obsahem vysoce účinných složek, které okamžitě hubí plísně a bakterie, zároveň zamezují vzniku nových ložisek.

Realizujeme řešení, které dlouhodobě zabezpečí vysoký standart hygieny doma, ale také při výrobě, zpracování nebo skladování potravin, ve zdravotních zařízeních, lékárnách, školách a školkách a dalších budovách, kde je kladen důraz na vysokou hygienu.

Ochranný antibakteriální nátěr je na pohled neviditelný

Chraňte sebe a své nejbližší před negativními vlivy plísní a bakterií, které se uchycují a množí na zdech ve vašem domě či bytě. Ochranný nátěr je trvale paropropustný a elastický, má dlouhodobý účinek a zabraňuje usazování sekundárních nečistot, včetně vzniku plísní.

Výhody antibakteriálního nátěru

  • nátěr zabraňuje tvorbě různých druhů bakterií, včetně zlatého stafylokoku
  • ionty stříbra mají vysoký účinek v boji proti bakteriím a plísním
  • nátěr je možné aplikovat i na keramické obklady, včetně spár
  • dokonale přilne ke všem druhům materiálů, včetně dřeva, cihle, betonu, omítce apod.
  • odolává UV záření, nemění svůj vzhled
  • nemá žádné požadavky na údržbu
  • účinek nátěru je min. 10 let

Objednejte si antibakteriální nátěry

Chcete mít svůj domov dokonale čistý a bezpečný? Objednejte si naší malířskou firmu Praha, která zajistí profesionální malování stěn vašeho bytu či domu v Praze a okolí a zároveň aplikuje na stěny antibakteriální nátěr, který zamezí vzniku plísní a tvorbě bakterií na zdech. Všechny práce provedeme v předem stanoveném termínu tak, abychom nenarušili chod vaší domácnosti.

Pro kompletní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím předem vyplněného kontaktního formuláře nebo se na nás obraťte telefonicky nebo mailem a my vám zodpovíme podrobné informace o antibakteriálních nátěrech.

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha