Broušení a tmelení lodí

Kontakt

Jsme specialisté na kompletní opravy nových i historických lodí. V našich dílenských prostorách provádíme opravy všech druhů plavidel, od nejmenších až po lodě délky xx metrů. Naše dílny disponují kvalitním technickým zázemím a velikostí haly, která nám umožňuje zvládnout i technologicky náročné opravy, vyžadující krytý a vytápěný prostor, jako je například tmelení či lakování lodí.

Pro broušení a tmelení lodí využíváme nejmodernější technologie, které umožňují precizní opravu všech typů lodí a to i na špatně dostupných místech. Pro tmelení lodí používáme rovněž nejmodernější techniku včetně kvalitních tmelů od renomovaných výrobců.

Provádíme kompletní opravy lodních trupů, broušení, tmelení a konečné lakování lodí pro plavidla osobní lodní dopravy a plavidla pod registrací ČLPR.

Při renovaci lodi se specializujeme na:

  • opravy ocelových trupů, tváření, leštění, opravy, broušení a tmelení
  • pískování lodí i mobilní pískování lodí
  • nátěry, broušení, opravy laminátu, tmelení a následné stříkání laku
  • opravy poškození trupu lodí v malém i velkém rozsahu
  • opravy plachetnic

Opravy a servis lodí provádíme po celý rok. V zimě provádíme broušení a tmelení lodí ve vytápěné hale. V létě provádíme servis v provozovně i přímo na vodě, pokud to povaha poškození lodi umožňuje. V opačném případě zajistíme vytažení lodi z vody a její přepravu do naší provozovny, kde provedeme odbornou opravu. Následně loď opět dopravíme na místo určení a spustíme do vody.

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha