Lakování a stříkání lodí

Kontakt

Na lakování a stříkání lodí jsou kladeny ty nejvyšší nároky. Při této činnosti dbáme především na přesnost odstínu, ostrost, tvorbu efektů, stupeň lesku a další kritéria, díky kterým bude vaše loď nejen krásná, ale také odolná vůči korozi.

Pro své zákazníky nabízíme kompletní renovace a restaurace lodních veteránů, paluby, opravy mechanického poškození trupů lodí a opravy interiérů a můstků. Naše firma používá výhradně kvalitní nátěrové hmoty. Díky tomu nabízíme špičkové lakování a stříkání lodí, včetně speciálních nátěrů proti řasám.

Při aplikaci nového nátěru nebo nástřiku lodí postupujeme dle přesně stanovených postupů tak, abychom odvedli čistou a zodpovědnou práci, která zachová původní hodnoty vašeho rekonstruovaného plavidla a zajistí mu tak dlouhou životnost a krásný vzhled. Při práci používáme výhradně kvalitní pomůcky a léty prověřené postupy.

Stříkání lodí

Stříkání lodí je velmi specifickou činností, díky které zajistíme optimální nanesení nátěru i do špatně přístupných míst. K aplikaci laků na lodě používáme vysoce výkonné stříkací pistole, jejichž tryskové sady jsou exaktní a odladěné na moderní lakovací systémy všech předních výrobců laků. Tak zajistíme špičkové lakování i v těžko přístupných místech.

Při stříkání lodí splňujeme nejvyšší požadavky ohledně efektu, průběhu, stupně lesku a ostrosti tónu a reprodukovatelnosti. Při opravách lodních trupů po nanesení laku pomocí stříkací pistole nerozeznáte rozdíl mezi opravovanou a původní částí.

Při stříkání lodí se specializujeme na:

  • Aplikaci stříkacího tmelu – díky speciálním tryskám u stříkacích pistolí zajistíme přesné nanášení tmelících materiálů.
  • Přístřikové práce – aplikace pomocí kompaktní stříkací pistole zajistí dokonalé a rovnoměrné nanášení laku i na špatně dostupná místa. Skvělé výsledky zajistíme touto technikou na malých i velkých opravách moderních i historických modelů lodí.
  • Designové nástřiky – pro kreativní a netradiční motivy využíváme nejmodernějších technologií stříkacích airbrusch pistolí. Přesnou aplikací požadované barvy přeneseme na vaši loď i ty nejnáročnější motivy.

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha