Mobilní pískování

Kontakt

Mobilní pískování představuje kompletní řešení povrchových úprav a renovace pro různé díly a zařízení ze všech běžně používaných materiálů. Naše firma se specializuje především na mobilní pískování, tryskání, lakování, penetraci a leštění. Nejčastěji se zaměřujeme při pískování na auto-moto díly, disky kol, strojní a konstrukční díly, sklo, stavební díly, prefabrikáty, pláště budov, ocelové konstrukce a další.

Jsme renomovaná pražská firma s dlouholetou tradicí na českém trhu, která nabízí svým zákazníkům komplexní servis v oblasti mobilního pískování. Pískování a tryskání je technika opracování povrchu nejrůznějších materiálů, jako je kov, beton, cihly, dřevo aj. Pískování provádíme mobilním profesionálním zařízením, které nabízí vysoce precizní výsledky s téměř bezprašným průběhem práce. To umožňuje pískování a tryskání nejen v otevřených, ale také v uzavřených prostorech.

Mobilní pískování je absolutní úprava

Mobilní pískování zajistí kompletní odstranění hrubých i jemných nečistot, rzi, starých nátěrů a to ze všech druhů povrchů.

Specializujeme se na:

  • ocelové konstrukce
  • svařence
  • litinové odlitky
  • karoserie automobilů
  • rámy návěsů a přívěsů
  • mostní konstrukce
  • nosné konstrukce

Co je pískování a proč pískovat

Pískování je velmi jednoduchý proces, a to proudění stlačeného vzduchu smíchaného s abrazivem. Směs abraziva a vzduchu je tryskána vysokou rychlostí na požadovaný povrch. Takto se velmi šetrnou a bezpracnou formou odstraní veškeré nečistoty při renovaci a zdrsnění všech druhů materiálů.

Pískování je jedna z nejjednodušších metod, jak efektivně připravit povrch všech druhů materiálů na finální nátěry. Pískování lze provádět velmi jemně tak, že připravíme povrch pro lakování nebo naopak zdrsnit. Pískování je předúprava, kdy se odstraňují všechny hrubé nečistoty, obtížně opracovatelné běžnými prostředky. Mobilní pískování je skvělé řešení pro ty, kteří potřebují pískovat materiály na místě určeném.

Objednejte si mobilní pískování

Potřebujete připravit povrch materiálu na místě, kde není možné zapojit běžné pískovačky? Pak se obraťte na náš tým profesionálních lakýrníků, kteří k vám přijedou s pískovací technikou. Přímo na místě určí konkrétní postup pískování dle aktuálních potřeb pískovaného povrchu a připraví cenovou nabídku.

Objednejte si mobilní pískování formou kontaktního formuláře nebo se na nás obraťte telefonicky či mailem a vy mám zodpovíme všechny vaše dotazy, týkající se mobilního pískování.

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha