+420 739 453 188

Nástřiky lodí

Kontakt

 • Adresa

  Michal Macek
  U Hostavického potoka 722/1,
  198 00, Praha 9 - Hostavice

 • Telefon+420 739 453 188
 • Emailmichal.barmakolor@volny.cz

Specializujeme se na profesionální nástřiky lodí a ostatních plavidel všech velikostí. Připravujeme povrchy na finalizaci nízkotlakou i vysokotlakou technologií. Naše společnost pro své zákazníky nabízí také antivegetační nátěry pro všechna plavidla různých velikostí a to všech typů nátěrových hmot dle přání zákazníka. Před aplikací také poradíme s výběrem vhodného typu antifoulignu.

Jsme společnost s dlouholetou tradicí na trhu, specializující se na nástřiky lodí základními lodními barvami i antivegetačními nátěry. Nástřiky lodí doporučujeme aplikovat při pravidelných prohlídkách i kompletní renovaci plavidel. Zajišťujeme pískování, tryskání a metalizaci trupů lodí a nástřik základovými lodními barvami.

Nástřik lodí snadno a rychle

Nástřiky lodí prostřednictvím vysokotlaké stříkací techniky nabízí rychlé, efektivní a dlouhotrvající nanesení všech laků. Nástřik se doporučuje všude tam, kde není možné dokonale rozetřít nátěry rukou, nebo kam ruka nedosáhne.

Vysokotlaká stříkací technika aplikuje barvu pod vysokým tlakem a má široké pole využití. Stříkání barvy využívají naši klienti pro nástřik trupů, kabiny a ostatních lodních komponentů.

Výhody nástřiků lodí

 • možnost vytvoření velké rovné plochy
 • rychlá a snadná aplikace vrchních materiálů
 • objemová stabilita a minimální pnutí
 • velmi jednoduchá aplikace, odpadají dodatečné úpravy

Objednejte si nástřik lodí

Přemýšlíte o renovaci své lodi nebo hledáte odbornou firmu, která zajistí profesionální nástřik vašeho plavidla? Objednejte si naše služby nástřiků lodí, které nabízíme na všechny druhy plavidel všech velikostí.

Při nástřiku lodí dbáme na kvalitu odvedené práce a samozřejmě dodržení časového harmonogramu. Připravujeme kompletní lodní nástřiky trupů, kabiny i lodních komponentů. Objednejte si nástřik lodí prostřednictvím kontaktního formuláře a my vám na základě zhlédnutí vašeho plavidla připravíme cenovou nabídku šitou na míru vašim potřebám.

Máte dotaz? Napište nám!

Kolik je