+420 739 453 188

Nátěry průmyslových podlah

Kontakt

 • Adresa

  Michal Macek
  U Hostavického potoka 722/1,
  198 00, Praha 9 - Hostavice

 • Telefon+420 739 453 188
 • Emailmichal.barmakolor@volny.cz

Nátěry podlah jsou osvědčeným řešením, jak ve velkých prostorech, ale také malých chodbách či rodinných domech zabezpečit předpisy pro stanovenou čistitelnost podlah a udržovat v místnostech bezprašné prostředí.

Naše společnost se zabývá nátěry podlah již řadu let. Při práci používáme moderní technologie. Pracujeme s nejmodernějšími materiály, zaručující dlouhou životnost podlahy. Při realizaci podlah postupujeme dle nejpřísnějších směrnic a zaručujeme kvalitně odvedenou práci.

Základ pro nátěry podlah

Základem pro bezchybné nátěry podlah je dobře vyzrálý podklad, to znamená dostatečné vytvrdnutí betonu alespoň 28 dní. Podklad musí být zbaven veškerých nečistot, jako je prach, oleje, maziva, cementové výkvěty apod. Podklad musí být rovněž soudržný a zbavený nečistot.

Pro nátěry podlah používáme válečky i štětce, odpovídajícím pro nátěry podlah. Na podlahy můžeme použít jednosložkové, vodou ředitelné nebo syntetické nátěry, vodou ředitelné dvousložkové epoxidové nátěry nebo nátěrové hmoty na bázi epoxidových, polyesterových či polyuretanových pryskyřic.

Nátěry průmyslových podlah

Nátěry podlah se hojně využívají v průmyslových halách, kde představují nejekonomičtější uzavírací vrstvu betonových podkladů. Nátěry podlah zajistí snadnou údržbu, zamezení prašnosti a ochranu betonu před znečištěním.

Nátěry průmyslových podlah se vyznačují vysokou odolností vůči mechanickému poškození a úderům. Také chrání beton před vydrolením. Na průmyslové nátěry podlah se používají dvousložkové materiály, které snesou větší odolnost proti chemickým látkám a mají výbornou odolnost vůči mechanickému poškození.

Postup pro nátěry podlah

 • odstranění všech hrubých i jemných nečistot
 • vysátí celé podlahy průmyslovým vysavačem
 • nanesení dvousložkové penetrace
 • po zaschnutí penetrace nanesení prvního nátěru
 • po zaschnutí prvního nátěru přichází na řadu druhý nátěr
 • úklid pracovního prostoru a předání díla zákazníkovi

Objednejte si nátěry průmyslových podlah

Pro malé prostory i pro velké výrobní haly doporučujeme jako ochrannou vrstvu betonové podlahy nátěry podlah. Naše firma provádí nátěry podlah v Praze a okolí již dlouhá léta, proto máme s nátěry podlah mnoho zkušeností.

Naši specialisté po objednání naší firmy přijedou na místo a zhodnotí stav betonové krytiny, která má být opatřena nátěrem, navrhnou postup pro realizaci zakázky a nakonec připraví cenovou nabídku, šitou na míru vašim potřebám. Objednejte si nezávaznou konzultaci formou předem vyplněného kontaktního formuláře, nebo se na nás obraťte prostřednictvím mailu či telefonu, kde vám zodpovíme všechny dotazy týkající se nátěrů podlah.

vyhledávání: nátěry průmyslových podlah

Máte dotaz? Napište nám!

Kolik je