Protiplísňové nátěry

Kontakt

Plístě jsou velkým strašákem pro zdraví osob a obrovským rizikem pro škody na majetku. Plísně vznikají všude tam, kde je vlhkost a není zajištěno dostatečné proudění vzduchu. Proti plísním se dá účinně bojovat formou protiplísňových nátěrů, které slouží rovněž jako prevence proti vzniku nových plísní.

Naše odborná malířská firma Praha se specializuje na protiplísňové nátěry všude tam, kde hrozí vznik, nebo se už dokonce na zdech vyskytují. Odborně ošetříme postiženou oblast vhodnými prostředky, plíseň ze zdí odborně odstraníme a následně naneseme protiplísňové nátěry, které zamezí vzniku nových plísní.

Protiplísňové nátěry v domech i bytech

Nátěry proti plísním se používají nejen ve starých budovách, ale také v novostavbách a dokonce i v bytech, které jsou nedostatečně nebo nepravidelně vytápěny. Dále se doporučují v místnostech, kde se uskladňují potraviny nebo se připravují pokrmy. Uplatnění najdou také v sušárnách, prádelnách nebo wellness.

Protiplísňové nátěry aktivně působí díky:

  • biocidním látkám, které ničí většinu známých a běžně se vyskytujících plísní, mechů a řas, ale nemají při dávkované koncentraci škodlivé účinky na naše zdraví
  • organickým složkám, byť obsahují jen jejich minimální podíl, které však eliminují kondenzaci vodních par na jejich povrchu
  • schopnosti tepelné izolace ploch, díky kterým je v interiéru výsledná teplota během celého roku stabilnější
  • membráně, nepropouštějící vodu, zároveň je však prodyšná pro vodní páry

Jak probíhá postup práce při nanášení protiplísňových nátěrů

Nejdříve před samotnou spoluprací k vám dorazí náš specialista, který zhodnotí celkový stav postiženého místa plísněmi a vybere vhodný postup při řešení vašeho problému. Po zhodnocení situace připraví cenovou nabídku a po odsouhlasení k vám dorazí náš tým specialistů na protiplísňové nátěry.

Samotnému provedení nanesení protiplísňového nátěru předchází příprava zakrytí všech předmětů v místnosti.

První aplikace čisticího roztoku s antibakteriálním a hygienickým účinkem desinfikuje postiženou oblast zdí. Tato aplikace se musí nechat několik hodin účinkovat.

Následně se na stěnu nanese izolační nátěrová hmota, která odstraní veškeré obvyklé druhy plísní a bakterií a dlouhodobě zabrání vzniku nových ložisek.

Na konci provedené práce uklidíme desinfikovanou místnost a předáme hotové dílo.

Objednejte si protiplísňový nátěr

Objevila se u vás doma plíseň na zdech? Neváhejte a objednejte si ihned naší specializovanou malířskou firmu Praha, která se specializuje na protiplísňové nátěry v Praze a okolí. Plíseň má velmi negativní dopad na vaše zdraví a při včasném nezakročení může mít i velký dopad na vašem majetku.

Pro objednání protiplísňových nátěrů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím předem vyplněného kontaktního formuláře nebo se na nás obraťte telefonicky nebo mailem, kde vám případně zodpovíme vaše otázky spojené s protiplísňovými nátěry.

vyhledávání: protiplísňové nátěry

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha