+420 739 453 188

Vysokotlaká stříkací technika

Kontakt

 • Adresa

  Michal Macek
  U Hostavického potoka 722/1,
  198 00, Praha 9 - Hostavice

 • Telefon+420 739 453 188
 • Emailmichal.barmakolor@volny.cz

Stříkání barev vysokotlakou stříkací technikou zajistí precizní a dokonalé nanesení barev i tam, kde se ruka štětcem nedostane. Vysokotlaká stříkací technika usnadňuje natírání všech druhů konstrukcí, pro nátěr fasád nebo střech. Naše vysokotlaká stříkací technika nanáší kromě klasických barev i protipožární nátěry.

Jsme specializovaná malířská firma Praha s vlastní vysokotlakou stříkací technikou, kterou využíváme pro rovnoměrný nástřik kovových konstrukcí, nebo v místech, kde nedosáhneme při malování rukou. Naše stroje stříkají barvu pod vysokým tlakem a mají široké pole využití. Stříkaní barvy využívají naši klienti například pro nátěr konstrukcí, nástřik fasád nebo střech.

Malování s vynikajícími výsledky

Vysokotlaká stříkací technika urychluje práci při realizaci malování interiéru i exteriéru, ale dokáže nanést barvu i do těžko přístupných míst. Při nástřiku se netvoří na malované ploše bubliny. Svým zákazníkům doporučujeme tuto techniku pro nátěry konstrukcí, fasád i střech v jakémkoli množství. Realizujeme malé zakázky o rozloze několika metrů čtverečních až po velké plochy.

Vysokotlaká stříkací technika pro malování zdí

Jsme specialisté pro malování interiérových i exteriérových zdí prostřednictvím vysokotlaké stříkací techniky. Námi používané nátěry fasád mají dlouhou životnost a déle odolávají povětrnostním vlivům.

Pro vysokotlakou stříkací techniku doporučujeme tyto barvy:

 • akrylátové fasádní barvy
 • silikonové fasádní barvy
 • silikátové fasádní barvy

Vysokotlaká stříkací technika pro nátěry konstrukcí

Ocelové a kovové konstrukce

Naši klienti se na nás nejčastěji obracejí pro ošetření nejrůznějších typů konstrukcí střech, stojanů, schodišť a stožárů. Po obroušení a důkladném prášení naneseme základní nátěr. Po základní vrstvě a jejím důkladném vytvrdnutí znovu povrch obrousíme nebo rovnou postupujeme dále a naneseme vrchní nátěr.

Betonové konstrukce

Beton je velmi oblíbeným stavebním materiálem pro rodinné domy i výrobní haly. Stříkáme betonové komponenty hal, stadionů, mosty, tunely, protihlukové stěny, ale také terasy, podlahy v garážích apod. Nátěry betonových konstrukcí formou vysokotlaké stříkací techniky umožňují dokonalé nanesení barvy do všech pórů betonu v rovnoměrné vrstvě bez zanechání bublinek. Díky tomu se zvyšuje ochrana proti povětrnostním vlivům, vodě a mrazu.

Nátěry střech a hal

Vysokotlaká stříkací technika je pro nátěr střechy ideální varianta nejen pro komerční, ale i soukromé budovy, průmyslové objekty, restaurace, a další stavby. U průmyslových hal malujeme nejen stěny, ale také nosníky a další stavební prvky. Při malování výrobních hal postupujeme rychle tak, abychom nenarušili chod vaší firmy s nejvyšší opatrností, abychom nepoškodili nástroje a objekty umístěným v malované hale.

Máte dotaz? Napište nám!

Kolik je