Termoizolační nátěry

Kontakt

Termoizolační nátěr je chytrou a jasnou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit výdaje za vytápění v zimě a ochlazování místností v létě. Termonátěr nabízí také ochranu proti plísním na stěnách i tvorbě teplených mostů ve stavebních konstrukcích. Naše firma používá termoizolační nátěry značky Aditizol. Jedná se o kvalitní nátěr, vyznačující se ochrannými vlastnostmi a mimořádnými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento nátěr je stabilní a odolnou vodní disperzí se specifickými pojivy, s uzavřenými sférickými plnidly. Provozní teplota po nanesení moderního termoizolačního nátěru Aditizol Basic je od – 40 °С do + 200 °С, u nátěru Aditizol Open je od – 40 °С do + 130 °С.

Naše firma se specializuje na profesionální nanášení termoizolačních nátěrů, které zabraňují únikům tepla a tím zákazník ušetří několik tisíc korun ročně za vytápění svého domu či bytu. Termoizolační nátěr je našimi odborně proškolenými malíři nanášen na zdi, stropy i podlahy. Nátěr je možné nanášet také v exteriéru, kde plní samočisticí funkci. Při použití termoizolačního nátěru se nemusíte obávat vzniku nečistot, mechů či lišejníků na vaší nové fasádě.

Nátěr je možné překrýt vhodným krycím nátěrem do vybraného barevného provedení. Náš tým zkušených malířů vám pomůže se správným výběrem vhodného barevného odstínu pro interiér nebo exteriér, ošetřených zdí termoizolačním nátěrem.

Co je obsahem termoizolačních nátěrů

Námi používaný termoizolační nátěr Aditizol v sobě ukrývá keramické kuličky, které zajišťují izolační funkci. Povrch stěn je po zaschnutí opatřen souvislou termoreflexní vrstvou, jež odráží unikající teplo zpět do obvodového zdiva a do vytápěného prostoru.

Výhody termoizolačních nátěrů

  • rychlá a snadná montáž
  • možnost překrytí barvou v požadovaném odstínu
  • zvýšení povrchové teploty stěn
  • nedochází ke srážení vodních par na stěnách a tím zabraňuje vzniku plísní
  • zlepšuje tepelnou pohodu v interiéru
  • aplikace štětcem nebo nástřikem

Termoizolační nátěry doporučujeme nanést v místech, kde není prakticky možné aplikovat běžné zateplovací systémy, jako je polystyren nebo minerální vata, například na historických budovách s členitou fasádou nebo kamenných budovách či omítkách se zvýšenou vlhkostí.

Objednejte si termoizolační nátěr

Přemýšlíte, jak ušetřit rodinný rozpočet a uvažujete o termoizolačním nátěru? Pak si objednejte naší malířskou firmu Praha, specializující se na nanášení termoizolačních nátěrů a to v interiéru i exteriéru.

Pro objednání termoizolačních nátěrů nás kontaktujte prostřednictvím předem vyplněného kontaktního formuláře nebo nás kontaktujte mailem či telefonicky, kde vám sdělíme vaše dotazy spojené s termoizolačními nátěry.

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha