ČIštění koberců kvalitně a levně

Jsme tým specialistů v oboru hloubkového čištění koberců, čalounění nebo matrací. Používáme výhradně mokré čištění pomocí špičkové chemie Kärcher. Jde o proces, při kterém je čistící médium vpravováno přímo do materiálu. Stejnou cestou je pak ihned odsáto do sběrné nádoby. Tím pádem všechny nečistoty i roztoči odcházejí s ním.

Jedná se o nejefektivnější metodu čištění textilních povrchů všeho druhu při zachování vysoké míry ohleduplnosti vůči materiálu. Navíc mokré čištění oživuje barvy a prodlužuje životnost materiálu.

Kvalita a adaptabilita

Flexibilita našeho pracovního harmonogramu dovoluje přizpůsobení se časovým možnostem klienta prakticky za všech okolností. Naše firma čistění koberců Praha používá k mokrému čištění výhradně chemii a prostředky značky Kärcher. Díky dlouhodobé spolupráci s tímto špičkovým výrobcem můžeme i přes vysokou cenu jeho produktů nabídnout nejnižší ceny čištění koberců, čalounění či matrací v Praze a jejím okolí.

Přístupnost a ceny

Pro studenty, seniory, ZTP i dlouhodobé klienty má čištění koberců Praha zajímavé slevy na služby. Stejně tak poskytují naši lidé na místě bezplatné konzultace ke konkrétním problémům. Minimální výše objednávky čistících služeb je 550,- Kč. V případě čištění v rámci Prahy si neúčtujeme dopravu. Pokud chcete něco probrat, kontaktujte nás na mailu info@cistenikobercupraha.com nebo čísle 606 237 340.

 Jak to probíhá

Používáme mokré čištění. Jinak se mu taky říká tepování, mokré vysávání, extrakční čištění, chemické nebo strojní. Všechno ale popisuje identický postup. Při současných technologických možnostech se jedná o nejvyužívanější techniku čištění koberců Praha pro textilie všeho druhu. Médium není jen na povrchu jako normálně, ale přímo mezi vlákny materiálu. Díky okamžitému odsátí zpět do sběrné nádoby zachytí veškeré nečistoty a udrží je. Současně s čištěním dochází k regeneraci materiálu a jeho decentnímu provonění.

A potom?

Když skončí samotné vysávání, je potřeby nechat celý koberec vyschnout. Potřebný čase se odvíjí od délky vlasu, teploty, materiálu a vlhkosti v místnosti. Pohybuje se ale obvykle v rozmezí 5 – 10 hodin. V případě čalounění pak 12 – 24 hodin. Přesný čas vám sdělí naši pracovníci.

Čištění svépomocí

Aby se koberec udržel v dobré kondici, je třeba především pravidelnost údržby. Vysávání na sucho je ideální aspoň dvakrát za týden, to mokré pak jednou ročně. Pokud je koberec pravidelně čištěn, stává se spolehlivým lapačem alergenů ze vzduchu.

Když se chcete pustit do čištění sami, doporučujeme vám za čištění koberců Praha výkonné tryskové extraktory ve spojení s chemií Kärcher pro nejlepší možný výsledek.