Malíři Jílové u Prahy

Kontakt

Možná se vám na první pohled zdá, že vymalovat je snadné a vlastně nejde o žádnou vědu. Ale pozor, i v tomto oboru je namíchání vhodných odstínů velká alchymie. Pokud máte rámcově jasno o tom, co chcete mít ve svém novém domově, malíři Jílové u Prahy vás mohou ještě dále nasměrovat a probrat kompletní poptávku. Její realizace je pak na dohodě, samozřejmostí je také pečlivá cenová kalkulace. Spěch je špatný rádce, sejdeme se přímo u vás a všechno prohlédneme. Poradíme si se starším typem tapet, který chcete dát pryč a připravíme pak vhodný koktejl barev pro útulné bydlení. Stačí, když nám dáte důvěru!

Hladký průběh celé zakázky je zaručen

Jsme malíři Jílové u Prahy a nabízíme rychlé jednání za všech okolností. Společně s vámi probereme každý detail plánované zakázky. Jde o malý byt? Víme si rady s garsoniérami, ale i velkometrážními byty. Máme bohaté zkušenosti s rodinnými domy, kancelářskými prostory nebo komerčními objekty, jako jsou restaurace, kavárny a další místa. Útulné prostředí není samozřejmost, vlastně se dá říci, že začíná u barev na stěnách. Odvedeme kvalitní práci, máme k tomu vhodné vybavení a nezapomínáme ani na ochranu oken, dveří a podlahy. Malířská fólie je důležitým doplňkem, ba až nezbytností pro každý nátěr! Co je naší největší výhodou?

  • Dotazy nám posílejte kdykoliv, odpovíme vám v nejbližším možném termínu.
  • Po práci za sebou samozřejmě nenecháme žádnou spoušť, vždy pečlivě uklidíme.
  • Všichni naši pracovníci jsou profesionálové, kteří si poradí i s nečekanými výzvami.

Kreativita rozhodně není jen slovo

Víme, že chcete originál! Jsme malíři pokojů Jílové u Prahy a chceme, abyste byli s každou naší prací maximálně spokojeni. Na začátku je společná prohlídka nemovitosti, kde bude probíhat výmalba. Chcete bílou a spolehnete se na osvědčený standard? Nebo máte v hlavě pár myšlenek a chcete je sladit s realitou? Konzultace je samozřejmostí, stačí si domluvit schůzku a brzy bude jasno, zda vsadíte na klasiku nebo vás zaujalo štukování. A co kdybyste přemýšleli o tapetách? Moderní svět k nim má stále blízko, rozhodně nepatří někam do sedmdesátek!

Malíři Jílové u Prahy a jejich zkušenosti

Poradíme si s každým zadáním. Vysvětlíme vám, co je vhodné upravit a jaký výsledek by byl podle nás nejlepší. Finální verdikt je pochopitelně na klientech. Jsme malíři Jílové u Prahy a poradíme vám nejen s volbou barvy, ale také s mnoha dalšími věcmi. Vyladíme celý interiér, poradíme si s hrubými nedokonalostmi omítek, na což máme připravený speciální tmel a zvolíme vhodnou techniku malování. Konzultace je samozřejmostí, jsme vám k dispozici nejen v hlavním městě, ale také v jeho nejbližším okolí, nabízíme flexibilitu a letité zkušenosti s mnoha projekty.

Poradíme si s tapetami i plísněmi

Odborné odstranění plísní nebo práce s tapetami? My, malíři pokojů Jílové u Prahy, si poradíme nejen s těmito výzvami. Chcete úplně změnit barvu svého bydlení? Seškrábeme starou omítku a naneseme nový odstín v domluveném termínu. Před tím, než se začne, si musíte zvolit vhodný koktejl barevných odstínů. Pokud si to přejete, společně všechno probereme a navrhneme vám odpovídající řešení pro váš byt, dům nebo také různé komerční prostory. Dáváte přednost sytým barevným odstínům? Chcete vsadit na pastelové barvy a mít lepší náladu při každém pohledu na stěnu? Fantazii se meze nekladou, pomůžeme ji sladit s realitou a navrhneme, jak postupovat. Vysvětlení všech okolností naší práce až do nejmenších detailů je samozřejmostí!

Potřebujete vymalovat?