Malování pokojů

Kontakt

Jsme profesionální malíři, kteří se specializují na malování pokojů i komerčních prostor. Pomůžeme vám s výběrem vhodné barvy, samotnou výmalbou a nakonec po sobě řádně uklidíme.

Malování pokojů od profesionálů

Pečlivě vymalované zdi jsou první, čeho si návštěva při vstupu do vašeho bytu všimne. Nejen dobře zvolené barvy, ale také precizně provedená výmalba je tou nejlepší vizitkou každého majitele interiéru.

Nejsou-li barvy zvolené v souladu tak, aby působily uklidňujícím a harmonickým dojmem, jsou-li přesycené nebo naopak nevýrazné, nepůsobí dobře. V interiéru se pak ani za použití těch nejkvalitnějších kusů nábytků a bytových dekorací nepodaří navodit příjemný pocit pohody.

Nechejte si při výběru vhodné barvy poradit od našich profesionálních malířů pokojů. Díky mnohaleté praxi vám poradí výběr vhodné barvy, popřípadě kombinaci barev, v závislosti na velikosti místnosti, intenzity světla i použití místnosti.

Provádíme kompletní malířské práce pro domácnosti i firmy

  • Specializujeme se na kompletní malování pokojů
  • Precizně vymalujeme nebytové prostory, restaurace i školy
  • Malujeme společné místnosti bytových domů, sklepy a chodby

Malování pokojů si nejdříve důkladně promyslete

Dříve, než se pustíme do samotné výmalby jednotlivých místností, domluvíme si s klienty jednotlivé postupy i výběr barev. Vyslechneme si vaše představy o barevném ladění celého bytu. Díky mnohaleté praxi dokážeme dobře poradit s výběrem barev i materiálů tak, aby vymalované místnosti dobře posloužili až do dalšího malování.

Malování pokojů krok za krokem

Po výběru vhodného typu barvy i barevného odstínu se pustíme do realizace zakázky. Nejdříve od zdí odstraníme veškerý nábytek a to buď vystěhováním z místnosti, nebo jeho sestěhováním do středu místnosti. Následně nábytek pečlivě zakryjeme malířskou fólií, stejně tak, jako radiátory, podlahy, okna i dveře. Na zárubně, lišty a další doplňky, používáme kvalitní malířskou pásku.

Poté se pustíme do realizace. Nejdříve zdi zbavíme starých skob a háčků, opravíme nedokonalosti a praskliny, nakonec zeď důkladně zbavíme prachu a mastnoty a nakonec použijeme vhodnou penetraci.

Nakonec přejdeme k samotnému malování. K práci používáme výhradně kvalitní malířské pomůcky a pracujeme s prověřenými interiérovými barvami. Naši malíři pokojů vám namíchají požadovaný odstín barev a rukou profesionála vymalují celý váš byt i dům. Výsledkem budou dokonale krásné zdi, které se stanou vaší vizitkou.

Poradíme si i s opravou zdí

Malování pokojů vyžaduje také opravu zdí od nejrůznějších havárií. Součástí naší práce je sanace omítek po záplavách, izolace omítek po zatečení zdiva při vyplavení od sousedů, obnova omítek a začouzených maleb po požárech, odstranění nikotinu ze zdí po vášnivých kuřácích i odstranění nebezpečných plísní, vzniklých v důsledku nesprávného větrání v místnostech.

Malování pokojů na klíč

Velmi oblíbenou službou je malování interiéru na klíč. Objednejte si našeho profesionálního malíře pokojů, odevzdejte nám klíče od bytu a naši malíři provedou přípravu bytu před malováním, jako je sestěhování nábytku, přikrytí veškerého vybavení včetně podlah a koberců, kompletní výmalbu dle přání zákazníka až po konečný úklid včetně rozmístění nábytku na požadované místo v době, kdy jste v práci nebo na dovolené.

Proč malování pokojů od nás?

Malování pokojů je naší hlavní pracovní činností, které se věnujeme již řadu let. Máme mnohaleté zkušenosti v oboru. Specializujeme se rovněž na malování exteriéru. Objednejte si naše profesionální malíře pokojů a dejte svému bydlení nový, svěží vzhled.

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha