+420 739 453 188

Malování bytů

Kontakt

 • Adresa

  Michal Macek
  U Hostavického potoka 722/1,
  198 00, Praha 9 - Hostavice

 • Telefon+420 739 453 188
 • Emailmichal.barmakolor@volny.cz

Zdi v moderním i klasickém provedení umocňují celkový vzhled interiéru, a proto je velmi důležité s citem zvolit typ štuku i výběr vhodných barev, které budou korespondovat nejen s podlahou a nábytkem, ale také se světlem v místnosti.

Kvalitně vymalované stěny bytů jsou vizitkou dobrého vkusu majitele nemovitosti. Svěřte proto malování bytů do rukou našich profesionálů, kteří pomohou s výběrem vhodných barev, provedené techniky malování, poradí také s dalšími drobnostmi, jako je ozvláštnění stěn nejrůznějšími ozdobnými lištami, sokly u podlahy a dalšími prvky.

Nabízíme vám malování bytů a natěračské práce v Praze a okolí. Pro práci používáme výhradně kvalitní malířské pomůcky a barvy od renomovaných výrobců, zaručující požadovaný výsledek odvedené práce.

 

Malování bytů Praha

 

Malování bytů Praha

 

Malování bytů Praha

 

Malování bytů Praha

Pomůžeme vám poradit nejen s výběrem vhodné barvy do zvoleného interiéru, ale také poradíme, jak interiér dotáhnout k dokonalosti pomocí nejrůznějších doplňků na stěny. Plochy pro malování umíme připravit pro následné malování, a to i z velmi špatného stavu.

Malířské práce jsou dobrou investicí pro váš interiér


Malování bytů
 i kanceláří s sebou přináší celou řadu rizik, které se odhalí až při samotném průběhu malování. Naši odborníci si poradí nejen s penetrací podkladu, ale také se seškrabáním omítky, potáhnutím stěny stěrkou, použitím speciálních tmelů při výskytu nedokonalostí stěn nebo s odborným odstraněním plísní. S malováním pokojů máme mnohaleté zkušenosti, proto si poradíme i s velkými nedokonalostmi podkladu, které profesionálně přivedeme do požadovaného stavu.

Proč si objednat malování bytů Praha

 • jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi s malováním interiérů po celé Praze a okolí
 • poradíme vám s výběrem barev, materiálů a techniky malování
 • garantujeme vám nejvyšší možnou kvalitu námi poskytovaných služeb
 • provádíme kompletní servis celého interiéru, včetně odstranění hrubých nedokonalostí omítek

Objednejte si profesionální malování domácností

Chystáte se vymalovat jen jednu místnost nebo přemýšlíte o rekonstrukci omítek v celém bytě či domě? Obraťte se na naše specialisty, kteří vám s malováním pokojů rádi pomohou.

Jsme pražská malířská firma s tradicí, která nabízí svým zákazníkům kompletní malování bytů Praha a okolí. Objednejte si naše služby prostřednictvím objednávkového formuláře nebo nás kontaktujte telefonicky či mailem.

vyhledávání: malování bytů Praha

Máte dotaz? Napište nám!

Kolik je