Malíři pokojů Praha 3

Kontakt

Profesionální malíře pokojů si najímá stále více lidí a není to z důvodu časového presu, ale proto, že si jsou majitelé nemovitostí vědomi toho, že odborně vymalované místnosti jsou jejich vizitkou. Naši profesionální malíři pokojů na Praze 3 vyjíždí každý den za klienty, nejčastěji bydlícími na některé z městských částí: Žižkov, Vinohrady, Strašnice a Vysočany.

Jsme malíři pokojů, specialisté na výmalbu klasických, moderních i historických interiérů. Malování pokojů je dlouhodobou investicí do majetku, proto nabízíme odbornou konzultaci, pomoc s výběrem vhodných barev a druhů materiálů. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují splňovat i ty nejnáročnější požadavky našich klientů.

Co umí naši malíři pokojů Praha 3

  • dbáme na vysokou kvalitu odvedené práce
  • máme řadu kvalitních referencí a vždy spokojené zákazníky
  • zaručujeme velmi příznivé ceny
  • máme dlouholeté zkušenosti v oboru
  • pracujeme rychle a dle časového harmonogramu
  • po své práci vždy precizně uklidíme
  • předáváme jen kvalitně odvedená díla

Profesionální přístup a kvalitní práce

Náš tým profesionálních malířů pokojů Praha 3 zaručuje vždy kvalitně odvedené malířské práce. Pracujeme výhradně s kvalitními značkami od prověřených výrobců, se kterými máme mnohaleté zkušenosti. Tím zaručujeme nejen odborně odvedenou práci, ale také krásný vzhled malovaných zdí po dlouhé roky.

Kromě malování zdí nabízíme i ostatní práce, spojené s malováním, jako je škrábání staré malby, sundání tapet, broušení omítky, vyhlazení nejrůznějších prasklin a další práce, spojené s malířskou činností. Cenovou nabídku připravíme vašemu projektu na míru po zhlédnutí stavu stávajících omítek a sestavíme plán realizace. Výsledkem naší práce bude kvalitně vymalovaný byt.

vyhledávání: malíři pokojů Praha 3

Potřebujete vymalovat?