Malíři Hostivice

Kontakt

Chcete mít doma útulnější prostředí? Začít musíte u stropů a zdí, jinak řečeno, je třeba nejprve vymalovat a pak řešit další otázky. Správný výběr barev je vždy o důkladné rozvaze. Chcete vsadit na klasiku? Nebo jste se zamilovali do různých pastelových tónů? Chtěli byste oranžovou, která rozjasní všechny stěny a přinese do vašeho domova veselí? Jste hloubavou duší a fialová barva vám jednoduše imponuje? Máte provozovnu, kterou chcete renovovat a přitáhnout zájem nové klientely? Na všechny otázky se dá jednoduše odpovědět, pokud víte, kde hledat. Co všechno u nás můžete poptávat? Malíři Hostivice jsou tu pro vás!

Proč malíři pokojů Hostivice?

  • Máme za sebou dlouholeté zkušenosti a práce nám jde výborně od ruky.
  • Rezervaci termínu je možné udělat po telefonu nebo prostřednictvím emailu.
  • Své otázky nám můžete zaslat kdykoliv, bez ohledu na den nebo hodinu. Ano, 24/7!
  • Všechno potřebné vybavení je k dispozici, nebudete na nic a nikoho čekat.
  • Vždy po sobě velice pečlivě uklidíme. Vy potom jen přijdete k hotovému!

Stačí zadat jednoduchou poptávku

Jak to všechno probíhá? Na začátku je telefonát nebo email. Následuje návštěva, na které se probere plánovaná zakázka až do detailů. Nemusíte na pobočku. Schůzka s naším technikem proběhne u vás doma, kde přímo prodiskutujete aktuální možnosti a sladíte je se svými původními přáními. Získáte přehled o ceně a následně si můžete zarezervovat konkrétní termín. Jsme malíři Hostivice, dbáme na každý detail a stojíme si za vysokou kvalitou odvedené práce. A co všechno zvládneme? Rozhodně se neomezujeme jen na byty a rodinné domy, máme mnohem širší repertoár a nebojíme se ani skutečně velkých výzev!

  • Natěračské práce zvládneme hravě, ať už před nás postavíme dřevo, ocel nebo jiný kov.
  • Protipožární nátěry nebo lakování oken a dveří, poradit si dovedeme také s mořením dřeva.
  • Vymalujeme obytné prostory, ale také kanceláře nebo komerční prostory od kavárny po kino.

Malíři pokojů Hostivice a jejich práce

Předtím, než začneme, připravíme si místo, kde budeme pracovat. Slouží k tomu hlavně malířská fólie, díky níž bude po práci v okolí výmalby jednodušší úklid. Přizpůsobíme si povrch, vyrovnáme nerovnosti a odstraníme starou barvu. Malíři pokojů Hostivice jsou profesionálové, na které se můžete plně spolehnout. Potřebujete si poradit se starými tapetami? Štukovat omítku nebo máte před sebou renovaci velkých prostor, jako je například restaurace, hotel či open space kancelář? Vsaďte na kvalitu a dochvilnost v dodržování termínů, máme za sebou reference, které mluví za vše. Promyslete si barevné schéma, vyberte si, zda dáte přednost klasickému malování nebo vsadíte na tapetování či štukování. Variant je celá řada, záleží tedy jen na vzájemné dohodě.

Originalitě se meze nekladou

Malíři Hostivice jsou tu pro vás! Návrhy mohou být různé, můžeme je společně brzy probrat a případně lehce upravit. Každý má svůj styl, proto jsme otevřeni diskuzi. Cílem je totiž spokojenost klientů. Kalkulace před započetím veškerých prací je samozřejmostí, máme rádi ve všem jasno. Zvolíte si bílou nebo barevnou variantu? Chcete protiplísňový nátěr? Realizace vaší poptávky může již brzy začít, stačí, když se domluvíme na všech potřebných detailech. Nabídneme vše, od štukování omítek až po natření plotu nebo zábradlí na vaší chatě.

Dostupné řešení pro každou domácnost

Chcete výmalbu? Nebo byste rádi probrali své možnosti s profesionálem ve světě barev a malování? Malíři pokojů Hostivice se těší na vaši návštěvu! Profesionálně vymalované stěny jsou předpokladem útulného bydlení, ale také pracovního prostředí, které motivuje všechny zaměstnance vaší firmy. Také v kanceláři se musí každý cítit komfortně. Nezapomínejte, že výmalba nemovitosti je také investicí, která se může odrazit i v budoucí prodejní ceně. Jinak řečeno, co je na pohled opravdu hezké, o to pak bývá větší zájem!

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha