Malíři Mníšek pod Brdy

Kontakt

Vymalovat domácnost nebo rovnou celý dům. Dát novou tvář restauraci, která bude působit na klienty útulným dojmem. To je vše výzvou, se kterou si poradíme! Jsme malíři Mníšek pod Brdy a máme za sebou mnoho zkušeností. Zvolte si barvu, s níž chcete trávit další sezony. Nebo chcete odstín namíchat společně s námi a najít nejlepší řešení pro kuchyni nebo obývák? Finální výběr zůstává vždy na klientovi, ale dobrá rada je nad zlato. Proberte barevnou kombinaci se zkušeným technikem a pak jen domluvte vhodný termín realizace. Opravdu, je to tak snadné!

Mluví za nás kvalitní práce

Na nás, malíře pokojů Mníšek pod Brdy, je maximální spolehnutí! Dodržíme termíny a zakládáme si na kvalitní práci. Výběr barev a povrchových úprav, ale také celkový časový plán, vše se musí postupně vyladit. Schůzka s technikem hodně napoví, proberou se detaily plánované akce, a nakonec dojde k rezervaci konkrétního termínu.

  • Kvalitní vybavení. Na nic nečekáte, nemusíte nic zajišťovat. Všechno si na místo dovezeme.
  • Připravíme váš byt nebo dům na malování. Malířská fólie je nezbytnou součástí naší práce.
  • Zeptat se můžete na cokoliv. Například i telefonicky nebo emailem, jsme na to připraveni!

Reference jsou na prvním místě

Máme za sebou spoustu zkušeností. Jsme malíři Mníšek pod Brdy, víme si rady s garsonkou, 3+1 nebo opravdu velkými komerčními prostory. Přivedeme do vaší kavárny nové hosty, vymalujeme školku nebo školu, zútulníme každý prostor, který nám svěříte. Kino, výrobní hala, kancelář nebo také nemocnice, vymalovat můžeme kdekoliv. Odstranění tapet, štukování omítek, natření plotu či fasády, to je pro nás každodenní rutinou. Protipožární nátěr nebo lazurování dřeva? I tady nebudeme překvapeni, pustíme se do realizace vašich plánů co nejdříve. Dlouholetá tradice a pozitivní reference, to jsou dvě věci, které za nás mluví. Přesvědčte se sami!

  • Garance nejvyšší kvality. Prohlédněte si, co už máme za sebou. Zkušenosti nám nechybí!
  • Krátký objednávkový formulář je již připravený. Nebo rovnou zavoláte? Je to jenom na vás!
  • Používáme barvy od výrobců, které zná podle jména každý! Vyberte si dle svých preferencí.

Vyberte si barvu a odpovídající materiál

Chcete kompletní vymalování bytu nebo vám tentokrát jde jen o ložnici? My, malíři pokojů Mníšek pod Brdy, jsme připraveni na obě varianty. Malování interiérů si žádá nejvyšší kvalitu, výmalba musí ladit s nábytkem i dalšími prvky v jednotlivých místnostech. Nebo poptáváte výmalbu kanceláří? Chod firmy nemusí být v žádném případě narušen, všechno si detailně připravíme a po práci po sobě velmi pečlivě uklidíme. Pokud máte náročné klienty, víme, jak je oslovit. Originální vzhled firemního zázemí je nutností, představuje totiž i v dnešní době zajímavou konkurenční výhodu. Práce s barvami totiž není žádná složitá alchymie, společně to hravě zvládneme. Vyladíme vaše prostory k dokonalosti a přispějeme k vaší firemní reputaci. Elegance je až na prvním místě a vzhled prodává, nebo snad ne?

Potřebujete vymalovat?

Malířství Praha