+420 739 453 188

Nástřiky podlah

Kontakt

 • Adresa

  Michal Macek
  U Hostavického potoka 722/1,
  198 00, Praha 9 - Hostavice

 • Telefon+420 739 453 188
 • Emailmichal.barmakolor@volny.cz

Nástřiky podlah představují snadné, rychlé a rovnoměrné nanášení nejrůznějších druhů materiálů na předem připravený, rovný a tvrdý povrch. Nejčastěji se pro nástřiky podlah používá anhydrit, vyznačující se objemovou stabilitou a díky této vlastnosti je ideální pro podlahové potěry.

Nástřiky podlah provádíme v malých prostorech rodinných domů, teras nebo garáží, ale také pro velké výrobní haly, parkovací stání apod. Jsme specialisté na nástřiky podlah, které provádíme v předem sjednaném termínu tak, abychom nenarušili chod vaší firmy nebo domácnosti.

Nástřiky podlah snadno a rychle

Nástřiky podlah se doporučují všude tam, kde je třeba vyrovnat povrch nebo připravit vrchní vrstvu pro podlahové topení. Nástřiky podlah se dají vytvářet ve velkých podlah bez dilatací, není nutné používat zpevňovací kari sítě.

Výhody nástřiků podlah

 • možnost vytvoření velké rovné plochy bez nutnosti použití zpevňovacích materiálů
 • rychlá a snadná aplikace vrchních materiálů
 • možnost realizace velkých ploch bez dilatačních spár
 • objemová stabilita a minimální pnutí
 • velmi dobrá stékavost, odpadají dodatečné úpravy

Nástřiky podlah za tepla

V současné době se nástřiky podlah stále častěji aplikují v rodinných domech. Díky snadné, rychlé a přesné pokládce ušetří mnoho času při stavbě rodinných domů. Na nastříkané podlahy se bez problémů položí dlažba i plovoucí podlaha.

Za tepla aplikované podlahové systémy jsou zárukou pohodlné aplikace a rychlého tvrdnutí. Při nástřiku získáte rovnou, tvrdou, vysoce odolnou krycí a ochrannou vrstvu podlahy.

Pro nástřik podlah za tepla používáme polymočovinové, polyuretanové a polyaspartické pryskyřice na podlahy pro široké využití:

 • Polyuretanová pryskyřice – je speciálně připravená pro expandovaný polystyren (EPS)
 • Polomočovinová modifikovaná pryskyřice – je rychle se vytvrzující produkt, nabízející bezproblémový elastický povlak s hladkým povrchem
 • polyuretanový – polyaspartický nátěr – je vhodný na ochranu povrchů s rychlým tvrdnutím i při nízkých teplotách, s dobrou přilnavostí a odolností proti korozi.

Objednejte si nástřiky podlah

Přemýšlíte, jakou finální vrstvu zvolit před pokládkou dřevěné, vinylové, korkové podlahy, nebo jste na rozpacích, která finální vrstva je vhodná pro keramické dlažby nebo podlahové topení? Obraťte se na naší specializovanou firmu, zabývající se nástřikem podlah v Praze a okolí.

Po zhlédnutí aktuálního stavu vašich podlah vám poradíme s ideálním výběrem druhu nástřiku podlah, řekneme vám přesné postupy, šité na míru vašemu projektu a naceníme realizaci nástřiku podlahy. Výsledkem naší práce bude dokonale rovný povrch podlah, na který budete moci bez problému položit kteroukoli podlahovou krytinu. Objednejte si nástřiky podlah prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky nebo mailem.

Máte dotaz? Napište nám!

Kolik je