Půjčovna dodávek, která vám vždy vyjde vstříc

Naše společnost je skvělým partnerem pro jakékoli aktivity zahrnující dopravu a převozy. Pronajímáme užitkové vozy Ford Transit do hmotnosti 3.5 tuny a to dlouhodobě i krátkodobě. Jsme také otevřeni všem klientům od podnikatelů po soukromé osoby. Příznivé podmínky a garantované ceny platí pro každého.

Dostupnost časová i cenová

Náš vozový park v centrále na Praze 9 v Horních Počernicích je přístupný 7 dní v týdnu v době od 8 – 21 hodin. V případě potřeby jiné doby je samozřejmě možné se předem domluvit a personál vás bude čekat.

Garantujeme nejnižší ceny v oboru na trhu, což je kromě jiného způsobeno také reklamním polepem na konkrétních pronajímaných vozidlech.

Náš vozový park nezklame

Tým techniků udržuje všechny dodávky v perfektním technickém stavu včetně dálničních známek. Pro klienty půjčovny dodávek je k dispozici non stop asistenční služba pro všechny nepředvídatelné situace na všech cestách.

Ke každému pronájmu zapůjčujeme zdarma na vyžádání rudlíky, kurty, pronajímáme navigací pro pohodlnou jízdu a k dispozici  jsou energetické nápoje přímo na palubu.

Pokud máte zájem

V případě zájmu o konkrétní pronájem nás neváhejte kontaktovat a domluvit se přímo. Budeme po vás požadovat vratnou kauci 5000 Kč, občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny B.

V případě zařizování firemního pronájmu je nutný jednatel společnosti, případně osoba vybavená ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete zaparkovat přímo na centrále.

Limit kilometrů

Je pravda, že pronajímáme vozy s omezeným počtem kilometrů. Omezení je ale nastaveno tak, že to 95% našich klientů nijak neomezuje. Zároveň je to další důvod naší tolik příhodné cenové politiky.

Platby pro 21. století

Naše firma sice neakceptuje platební karty, kauci je možné poslat peníze převodem oproti vystavené faktuře. Již výše zmíněnou kauci přijímáme pouze v korunách. Poplatek za samotný pronájem vozidel je ovšem možné uhradit i ve stále populárnějších kryptoměnách – akceptujeme Litecoiny, Ethereum a samozřejmě Bitcoin.

Ozvěte se s čímkoli, co vás ještě zajímá

Pokud vám leží na srdci ještě něco nebo se chcete už domluvit na konkrétním voze, ozvěte se – buď na telefon 608 780 500 v čase 8 – 21 hodin nebo na mailovou adresu pujceni@dodavky.net .